BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

to make you miss me

priversiu apie mane galvoti kartakrtėm užveriant tavąsias namų duris į kurias belsiuosi prabėgus trims naktims, o tu šias noriai man vėl atversi. nes pripažinkim, aš tau rūpiu, tik to dar pats nežinai.

grįžus nesiteisinsiu ir neprivalėsiu aiškintis, kur buvau, ką veikiau ir ar labai kraupiai nusidėjau. jeigu po šitiek laiko dar nesupratai, kad noriu, jog būčiau tik tavo ir tik su tavimi. todėl nusprendžiau kartkartėmis būti be tavęs ir parodyti tau, kaip to nemėgsti.
o juk nemėgsti, galbūt netgi neapkenti, tik to dar nesupranti.

kaskart vis apkabinsiu stipriau ir leisiu labiau įsimylėti, daugiau odos kvapo įkvėpti, o tau nesuvokus, kaip tai gera, - pasitrauksiu. tavo lūpomis byrės žodžiai, jog paskutinėmis dienomis kažkoks trūkumo jausmas spaudžia krūtinę, o aš paslaptingai šyptelėjus papasakosiu, jog paprastai, tai žmonės vadina prisirišimu.

juk negalėsi kaltinti manęs, jog laikau tave šalia savęs, jeigu tavo rankos bus laisvos. viskas išties labai paprasta, laisvas būsi išorėje, bet toli gražu ne viduje. bet kokiu atveju, laisvės nuo manęs norėsi mažiausiai.

o dabar sakyk, ar ne gyvenimo ironija, jog atrėmęs savo galvą man į petį net nenutuoki, jog rytoj išaus diena, kada prisiminsi šios akimirkos prasmę?
rytoj manęs čia nebus, greičiausiai nebus ir tavęs tokio, koks esi dabar.

šiandien tavo žaidimą pradėsiu žaisti ir aš. vis išeisiu ir vis grįšiu, ir vis priversiu manęs pasiilgti. nes jeigu manai, jog žinai, ką reiškia ilgesys, patikėk manimi, prireiks pagalvoti iš naujo.

ir kai ilgesys tau bus mano vardas, - aš būsiu tavo.

https://www.youtube.com/watch?v=sXLhh6p5hjo

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą