BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

sustabdyk mane, jei dar ne laikas išeiti

dabar stoviu ant linijos. peržengti šios nedrįstu, bet pasilikti ilgiau čia paprasčiausiai negaliu.
privalau pasirinkti, ar ir toliau kovoti su abejonėmis ir koja kojon žengt su tavimi gyvenimo keliu, ar išeiti pačiai ir susitaikyti su faktu, jog vėliau teks grumtis su skausmu sieloje išėjus tau. nes tuomet, mano kojos manęs tiesiog nebe atlaikys. jos sulūš perpus, kaip kadaise tai padarė širdys.
ir tuomet, jei ir žengsiu su kažkuo koja kojon, tai tik su nepakenčiama vienatve.
o jausmas ne koks. kaip ir ne koks jausmas būtų sugrįžti į namus be baldų. lyg ir vietos daug, bet šios per daug, jog galėtum ją rasti.
taip ir aš, regis, kad be tavęs aš tiesiog nesugebėčiau patogiai įsitaisyti.

bet vis prisimenu, kiek kartų kritom tiesiai veidu ant purvino grindinio, kiek daug vienas kito vilčių sudaužėm į šipulius iš kurių, beje, gavosi visai neblogi vitražai. kiek kartų trynėme akis rankovėmis, o išgręžę šias pasaulį netyčiomis nusiaubdavo potvyniai, kuriuos fenomenaliai įvardindavo mūsų nemėgstamiausiais vardais.
bandant užmiršti ir nekalbant apie tokio sielos mąsto nuodėmes, dėl kurių teko nugriauti mūsų kartu aplankytas bažnyčias, o baigiant tomis akimirkomis, kurias patys silpniausi žmonės pasitinka virve per kaklą.
vis teigiu, kad, vis dar, neįskaudinome vienas kito tiek, kad mirtume. bet tas “vis dar” man vis neduoda ramybės. ir aš, vis dar, abejoju.

atvirai, visko buvo per daug. tiesiog per daug, jog patikėčiau, kad naktimis daugiau nesūdinsime pagalvių, kad rankose nesuksime vienkartinių servetėlių ir, kad iš sielvarto neglausime vynų taurių prie lūpų, kurių briaunose jau kelios dešimtys nesuskaičiuojamų.

galbūt būtent todėl ir esu čia. rašau garsiai tylias mintis ir tikiuosi šiose surasti atsakymus, kuriems klausimai pasirodo esą pernelyg retoriniai.
taip ir iriuosi diena iš dienos su tavimi vis tikėdamasi, kad rytoj bus dar viena ir tuo pačiu abejodama, kad likimas mums bus pavaldus šią sutikti.

o dabar, prašau, sustabdyk mane, jei dar ne laikas man išeiti

https://www.youtube.com/watch?v=RoJ0JhzicnY

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą