BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mums nelemta sulaukti rytojaus

šiąnakt prisipažinsiu, jog esu savanaudė viskam, kas susiję su tavimi, net jeigu ir kartais taip bloga nuo to, kaip stipriai manimi žaviesi.
šiądien man neištarus net menkiausio žodžio norisi, kad pasakytum, jog truputį gelia ir dalintumėmės su manimi netgi tuo skauduliu ir prailgstančiu ilgesiu man nesant šalia tavęs.
o ką jau kalbėti, jog visa tai tik dėl to, jog nesupranti, kad nuėjome per toli.
pernelyg toli vienas nuo kito, pernelyg vienas kitą skaudindami.

turėtum būti labai naivus manydamas, kad tavo gyvenimas pasibaigs su manimi, kuomet manasis tik prasideda. visa tiesa slypi čia, jog.. na, viskas būtų labai gerai, jei tik ne ta gyvenimiška patirtis tavo amžiaus skalėje. ir dar tai, kad visa tai slėpei.

neįvedinėsiu normų ir nebraižysiu jausmų amžiaus cenzo, bet esu velniškai tikra, kad tavo namuose turėtų lakstyti bent pora vaikų ir naktiniais pasipuošusi dama, o šiuo atveju, krenti su manimi į jausmus ir vakarais pasakoji, kaip norėtum apkabinti.

čia mes ir prasilenkiam. iš esmės, tu man visko pradžia, bet baisu, kad pradėsi tikėti, jog busiu tavo pabaiga.
naivi turėčiau būti ir aš manydama, kad su manimi norėsi dalintis tuo, kas, iš esmės, egzistuoja tik knygose.

tad užuot skaudinę, draskę vienas kitam širdis, vertę šypsotis tik akimirkomis, kuomet sugrįžtam, reikalavę vienas iš kito to, ko niekada nebūsime pajėgūs suteikti, - grįžkime į realybę ir palikime viską taip, kaip yra čia ir dabar.

ir visai nesvarbu,
kad mums čia rojus,
puikiai suvokiam,
kad kartu mums
nelemta sulaukti rytojaus

https://www.youtube.com/watch?v=xVKew-OOXe4

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “mums nelemta sulaukti rytojaus”

  1.   Sakalas rašo:

    Niekada nežinai ar kitam svarbiau pasitempusi dama, ar Tu. Kartais iškeičiame žmones todėl, kad jaučiamės jų neverti, nors jiems esame brangesni už, mums atrodytų, tobuliausius žmones. Niekada negali žinoti, kas mumyse žavi kitus. Ką mes duodame kitam žmogui ir ko jis tikisi. Mes kuriame mintyse iliuzijas. Iliuzijas apie tai, ką kitas mąsto ir ko tikisi. Bet niekada nežinome kas to žmogaus galvoje dedasi iš tiesų.

Rašyk komentarą