BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mes susimovėme

toks keistas jausmas užgula krūtinę suvokus, kad šiądien ir vėl tave palikau. ir vėl išėjau, ir vėl kovojau su savimi. aš ir vėl pasidaviau gyvenimui, o gal užaugau ir stabtelėjus išlipau iš naivumo link važiuojančio autobuso.

gal aš ir vėl susimoviau ir gal visgi neišmokau mylėti tavęs stipriau, jog likčiau. gal ir tu to neišmokai.
mums kartu tiesiog taip kvailai ne pakeliui, kad net ir didžiausias “proto bokštas” to nesuprastų ir jokiomis teorijomis to nepaaiškintų.

rodos, norisi šaukti pasauliui, kad sugrįšiu ir vėl apkabinsiu. nes žinau, kad lauki. patikėk, ne mažiau nei laukiu aš. keliai linksta dėka jausmo, kurį paprastai žmonės vadina sielvartu. ir mano sielvartas tai tu. o gal aš ir pati sau sielvartas. pati save kankinu ir pati su savimi kovoju. ir vėl susimaunu.
regis, už tavęs sutikau ištekėti ir tave amžinai mylėti, o šiądien padėjau parašą skyrybų dokumentuose. didžiausia ironija, jog niekada taip ir nebuvome susižadėję. mes tiesiog buvom mylėję. dabar, - išėję.

labai keista į tave žiūrėti ir jau tuomet tavęs ilgėtis, kuomet esi šalia. na, dabar jau privalau sakyti, kai buvai. nes dabar tu toli. arba toli esu aš. ir aš apgailestauju.
mes per toli vienas kito: per kelis vandenynus, dešimtis miškų, per tūkstančius pilkų pastatų, per milijonus bedvasių žmonių. taip toli, kad privalau atsikratyti minčių apie tave. privalau atsisveikinti.
buvai mano dabartis. dabar esi praeitis.

bet tai nebe svarbu, kaip ir prieš tūkstantį metų, kaip ir prieš milijonus dienų, kaip ir milijardai žmonių, - mes paliekame vienas kitą, tuo pačiu, pasilikdami vienas kitame.
dabar tu būsi manimi, o aš - tavimi. tu beprotiškai mylėsi, o aš - tylėsiu ir leisiu išeiti. ir nesuprasiu, kodėl mes taip dažnai susimauname gyvenimui.

arba gyvenimas susimauna mums

https://www.youtube.com/watch?v=28v_Lt8MeMA

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “mes susimovėme”

  1.   Sakalas rašo:

    Jei tame būtų nors kiek nuoširdumo…

Rašyk komentarą