BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mano rytojau, susitikim prie altoriaus

kasdien vis krentu po kojomis. bet ne tau, o sau po savomis. nes, būsiu atvira, nesu žmogus, rodantis savo jausmus, bet jau šimtąjį kartą paminu savo moralę tave prisileisdama arčiau nei arti. ir mane skaudina mintis, kad nežinau, ar man to reikia.
nežinau, ar aš nebijau meilės, ar to jausmo, kuris kartkartėmis virsta skausmu. nesu tikra, kaip toli nueisime ir kaip ilgai rašysiu apie mus tau išėjus pro vartus, kurie taip niekad ir nebus praverti vėl tavo rankomis.
viskas pernelyg painu, kad būtų subtilu.

aš taip bijau įsimylėti, kad šiandien ir vėl pasiduodu mintims, jog be tavęs man būtų geriau, nors puikiai žinau, kad geriausia, kas galėjo nutikti, po velnių, esi tu.

vis grįžtu naktimis, rakinu namų duris ir suprantu, kad norėčiau, jog mūsų raktų linkiai sutaptų ir rakintų vienas ir tas pačias spynas. kad grįžčiau ne į tylą, o į tą jausmą, kai myli.
naktimis, kaip ši, man taip norisi būti tau ir pasakoti apie tai, kaip labai tavęs noriu ir kaip labai to nemoku paaiškinti. kartais, rodos, tavimi kvėpuoju ir bijau uždusti jei rytui pasirodžius suprasiu, kad labos nakties vienas kitam nepažymėjom skruostuose.

trumpiau tariant, kasdien kartoju sau, kad man nereikia meilės, kurios sinonimas galėtų būti skausmas. vis sakau sau, jog nebetikiu jausmu, bet vis apkabinus tave ir atsirėmus skruostu į alsuojančią krutinę suprantu, jog jei mirsiu, tai tik mirtimi, kurią žmonės paprastai vadina išsiskyrimu.

o su tavim,
nors ir bijau,
skirtis aš neketinu,

dabar esi mano ateitis,
net jei ir neturime menkiausio suvokimo,
kur mus nuves rytojus.

o prisilenkus arčiau,
šypsodamasi sukuždu,
gal prie altoriaus?

https://www.youtube.com/watch?v=1UQzJfsT2eo

Patiko (5)

Rodyk draugams

1 komentaras | “mano rytojau, susitikim prie altoriaus”

  1.   mega rašo:

    toks keistas jausmas… kodel? Atrodo, kad rasote apie tai, kaip jauciuosi dabar… dauguma jusu parasytu darbu, siuo metu atspindi mano siela…
    labai grazu, labai…

Rašyk komentarą