BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mano praeitie, tarp mūsų ateities nėra

jis ir vėl čia.
tas jausmas, kuris lyg skausmas nors jei ir širdies išties neskauda. aš nuoširdžiai sakau, man tikrai nėra blogai, jog išėjai. nebeskauda, kad palikai, kad leidai mūsų istorijoje padėti tašką.
atvirai, mano siela dabar jau švari ir sveika nuo melagingo jausmo ir vaikiškų kaprizų ir, galbūt, naivu tai sakyti, bet aš nepykstu.
atleidau. ir ne tik tau, bet ir sau, kad jaučiau tau daugiau nei privalėjau, daugiau nei galėjai jausti tu.

tik vis nesuprantu. labai sunku paaiškinti tą nostalgišką ilgesį, liūdesį, džiaugsmą ir sumaištį viename, kad, vis dar, atsirandi manam gyvenime. lyg iš niekur atsiradęs sniegas Liepos viduryje.
juk išvyjome žiemą iš kiemo tą Vasario vakarą ir tuomet kuždėjai, kad daugiau nebus šalta.
o dabar, tik pažiūrėk, mano vasaros kieme ir vėl sninga tavimi.

vis sugrįžti per kitus, - artimus, draugus ar verslo bičiulius. ir šie paslaptingai man šypsodamiesi, spaudžia ranką tavo vardu, klausia, kaip gyvenu ir sakosi perduosią tau bet kokią žinutę nuo manęs.
lyg neva man to reikėtų. lyg aš norėčiau su tavim kalbėti. lyg, po velnių, man ir vėl reikėtų, kad skaudėtų. ir tu tik prisimink, kai sakei, kad tarp mūsų viskas baigta ir kad mes pasibaigėm abu.

bet aš jau matau tavo šypseną pilną nusivylimo. juk tikiu, kad supranti, jog žinutė, - good luck, - tikrai ne apie ilgesį krūtinėje.

ir, deja, tikrai ne apie ateitį, mano praeitie

https://www.youtube.com/watch?v=D7_QuZpi-fI

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą