BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

laimė virtusi patirtimi

sudėjau save į kitas rankas ir tik tuomet pamačiau, kad šios buvo pernelyg kiauros išsaugoti. kad šiose nėra nei manęs, nei trupinio užtikrintumo, kad liksiu nepamiršta ar bent jau įvertinta. mano didžiausia klaida, kad rūpėjai man daugiau, nei aš tau. todėl čia suklupau.

vis rodėsi, kad apkabinu laimę, kuri, deja, peiliais per širdį pasireikšdavo patirtimi. ir nenuostabu, kad visus kraupius nusikaltimus žymėjo tavo pirštų atspaudai. dabar tavimi nebetikiu ir, kaip keista, jog jau nebe esi reikalingas. buvai laimė, dabar esi patirtis.

greičiausiai, kad apie tave parašiau jau visas įmanomas knygas ir pamačiau visas tamsiausias naktis, kuriose žibėdavo kadaise egzistavęs tas nelemtas “mes“. bet dabar jau nesu tikra ar tarp tavęs - manęs galėčiau įterpti jungtuką “ir“. rodos, kad toks dalykas, kaip aš ir tu, jau senai išnyko.
dabar esame atskiri ir nemylimi. dabar kartu mes niekas.

tarp mūsų nėra nieko bendro: nebeliko to jausmo, apie kurį net nerašo penkiasdešimt pilkųjų atspalvių, išnyko visi bendri atsiminimai, akimirkos, visos detalės, kuriomis norėjome ir galėjome dalintis.
ir šiandien mano lūpos jau nebe raudonai ryškintos, nes viltys nebedega aistra, o ir šios, iš esmės, nėra.

galiu pripažinti, kad su tavimi atsisveikinau. visas dainas jau sudainavau viena ir tikiu, jog dabar šokį tango šokam jau ne kartu. ir ne vienas su kitu.
dabar lygiosios. vienas kitam neberūpime arba vis dar truputį apsimetame.
bet kokiu atveju, nebetikiu tavimi ir šampanu laistau patirtį, kurią kartu kadaise vadinome laime.

https://www.youtube.com/watch?v=yxU36gmR_U8

Patiko (3)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “laimė virtusi patirtimi”

 1.   NatureGirl rašo:

  Meilė-nusivylimas-žaizdų išsivalymas-laisvė-nauja meilė :-)

 2.   Donas Karleonė rašo:

  o kas yra laimė?

 3.   GLUOSNIS rašo:

  Romantiško vakaro :)
  Su Valentino diena :)

Rašyk komentarą