BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

gimdysiu anūkus ne tavo motinai

mes, kaip vaikai, žaidžiam su ugnimi, nenutuokdami, kaip ši degina. vėliau naiviai ieškome gysločių žaizdoms gydyti.
šiandien viskas labai panašu. žaidžiam ir skaudinam vienas kitą, pamiršdami, kaip stipriai jausmai liepsnoja, o užgesinti šiems naudojame degtinę, kuri protą apsvaigina.

ignoruojam vienas kitą, be menkiausių alibi bėgame ieškoti šilumos kituose. kituose žmonėse, glėbiuose ar bendrose naktyse, pamiršdami, kad, kas geriausiai gydo, tai, iš tiesų, aš ir tu kartu, o ne tie kiti, kurie toli gražu nėra artimi.
aš tau jau sakiau, mes, kaip tie patys vaikai. blaiviai suvokdami, kad skausmui apibūdinti gali pritrūkti būdvardžių, vis nepaleidžiam degtukų iš rankų ir juos deginame toliau. arba deginame vienas kitą.

nėra čia paslapties. šimtus kartų bandžiau sau įrodyti, kad su tavimi man vietos nebėra. iš tiesų, klydau, nes aš sau vietos nerandu, kai tavęs nėra, nes, būsiu atvira, Dieve gink, jei tu su kita.. ir jei ši tave gydo gysločiais nuo žaizdų, kurias išprovokavome kartu.
ir išdrįsk paneigti, kad skaudžiausia mūsų ugnis tampa tie, kuriems nesame abejingi. ir tu nesi, nes nepamiršti.

o dabar nepaisant visko ir to viskio, kuriuo bandai gydytis, aš žinau, - tu sugrįši, nes visada sugrįžti.
juk sakei, kad negali. negali be manęs ir negalėtum pakelti minties, jog gimdysiu anūkus ne tavo motinai. antraip pakeltum tik mirtį.

tad, tu vis išeini ir vis sugrįžti. tik skirtumas vienas. šįkart aš degu, trečiojo laipsnio nudegimu, bet, kai užgestu, - išeinu, ir antraip nei tu, negrįžtu.

ir tuomet,
mano meile,
galėsi pasakoti kitai,
kad tie jos gysločiai,
tai tik sumautas mitas.

ir, kad šie, nei velnio, negydo.

https://www.youtube.com/watch?v=urqM8gbHlpg

Patiko (5)

Rodyk draugams

1 komentaras | “gimdysiu anūkus ne tavo motinai”

  1.   Anonimas rašo:

    Manau, kiekvienam pažįstamai pateiktas tikrasis šiuolaikinių santykių paveikslas. Gražiai, jausmingai ir subtiliai eiliuotai.

Rašyk komentarą